راما اسپا (اولین آموزشگاه رسمی اسپا و ماساژ در ایران)
 espayari  1397/06/05  277

درباره ما

موسسين اين مركز در سال 1386 جهت شركت در دوره هاي پيشرفته ماساژ و اسپا به كشور تايلند سفر كرده و طي ماهها اقامت در آن كشور، به تحصيل فشرده دوره هاي مذكور پرداختند. پس از آن نيز با سفرهاي مجدد به آن كشور نسبت به افزايش سطح علمي و تخصصي خود با طي كردن دوره هاي تكميلي مبادرت نمودند.


همچنين از سال 1387 با همكاري با انجمن تحقيقات طب سنتي ايران (وابسته به دانشگاه علوم پزشكي تهران) نسبت به آموزش انواع دوره هاي ماساژهاي شرقي اقدام نمودند و تا كنون به هزاران علاقه مند دوره هاي مذكور را آموزش داده اند. علاوه بر آن، موسسين اين مركز در سال 1388 با همكاري با اداره سلامت شهرداري تهران نسبت به تهيه دستورالعملها، رويه هاي اجرايي و استانداردهاي مراكز ماساژ اقدام نموده و در اين راستا نسبت به ارائه مشاوره در راه اندازي 8 خانه تن آرام (خانه ماساژ) در مناطق مختلف تهران و آموزش نيروهاي متخصص جهت اين مراكز اقدام نمودند.
برند راما اسپا در سال 1389 بوجود آمد و پس از پيگيري هاي فراوان در سال 1391 موفق به دريافت اولين مجوز رسمي با اعتبار ده ساله در زمينه اسپا و ماساژ از «اتحاديه گرمابه داران، سونا و ماساژ تهران» گرديد. همچنين در سال 1393 اين مركز موفق شد اولين مجوز رسمي آموزشگاه ماساژ در كشور را از سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور دريافت نمايد.


گفتني است اين مركز با همكاري با دانشگاههاي معتبر تهران نسبت به تحقيقات علمي در زمينه ماساژهاي شرقي نيز پروژه هايي را انجام داده است. به طور خلاصه، اين مركز تنها مركز در ايران مي باشد كه دارای شعبه در تهران و شهرستانها و بيش از 50 نفر نيروي انساني به طور همزمان در چهار بخش آموزش تخصصي ماساژهاي شرقي، ارائه خدمات حرفه اي اسپا و ماساژ، مشاوره تخصصي راه اندازي اسپا توسط تيم مجرب و انجام تحقيقات علمي دانشگاهي در زمينه ماساژهاي شرقي در ايران مشغول به فعاليت مي باشد.
 

  آموزش تخصصي انواع ماساژهاي شرقي

شركت آموزشي-خدماتي راما اسپا كه به طور تخصصي و حرفه اي در زمينه آموزش و خدمات ماساژ فعاليت مي كند داراي شعبه در تهران و شهرستانها مي باشد. اين شركت كه بيش از 9 سال در زمينه برگزاري كلاس هاي ماساژ و ارائه خدمات ماساژ تجربه دارد با بكارگيري اساتيد مجرب و كادر علمي قوي تاكنون برگزاري بيش از صدها دوره و آموزش هزاران هنرجو و ارائه خدمات به صدها هزار نفر را در كارنامه خود داراست. از آنجا كه اين شركت داراي مراكز خدمات اسپا و ماساژ نيز مي باشد علاوه بر آگاهي بر نكات ريز اجرايي در اين حرفه، امكان جذب و بكارگيري هنرجويان علاقه مند را نيز در مراكز خود دارد. براي هنرجويان اين مركز مدرك معتبر از دانشگاه پیام نور و مدرك از انگلستان بسته به انتخاب هنرجو صادر خواهد شد.

نکته : کلاسهای نیمه خصوصی بین 4 تا 6 نفر و کلاسهای عمومی ما حداقل از 12 تا 20 نفر است. در ضمن هنرجویان میتوانند برای برگزاری کلاس خصوصی با مرکز تماس حاصل فرمایند.

  تهیه لوازم ماساژ

با توجه به نیاز دانشجویان دوره های مختلف ماساژ، و همچنین عموم افرادی که به نوعی با ماساژ در ارتباط هستند، شرکت آموزشی- خدماتی راما اسپا هنرجویان را در مورد هر آنچه که برای یک ماساژ حرفه ای نیاز دارند راهنمایی کرده و در تهیه آنها هنرجویان را یاری می کند.
انواع روغن ها با بالاترین غلظت و کیفیت، لباس مخصوص ماساژ، سنگ آتشفشانی مخصوص ماساژ سنگ داغ، تخت ماساژ، رول صورت، وردنه ماساژ از جمله محصولاتی است که ما برای تهیه آن به شما یاری می رسانیم.
کتاب های علمی تخصصی ماساژ نیز به نگارش اساتید شرکت در دست چاپ بوده که که متعاقبا و پس از چاپ در دسترس همکاران قرار خواهد گرفت.

  خدمات ماساژ در شرکت آموزشی-خدماتی راما اسپا

برخاسته در صبح. نيرو گرفته از نيمروز. آرميده در غروب.
اين سفري روزانه است براي بدن شما به سمت تعادل - و اين پايه همه كارهايي است كه ما در راما اسپا انجام مي​دهيم. در تهران پر ازدحام اولين بوده​ايم در اين راه و همه جزئيات را بي​آنكه به چشم آيد براي شما آماده كرده​ايم.

هدف ما ارائه راهكاري كل نگر است كه در تجربه غوطه وري كامل شما در چرخه گريزناپذير نيازهاي جسم و روحتان پايه دارد. ما در راما اسپا تركيبي از انواع ماساژهاي اصيل، موزيك خاص ماساژ، فضاي الهام بخش و نوشيدنيهاي طبيعي گرم و سرد را فراهم كرده ايم؛ نورپردازي ملايم راما اسپا به بدن شما كمك مي كند تا با ساعت داخلي خود هماهنگ شود. نتيجه تمام اين كارها، احترام به همه حواس بدن شماست براي رسيدن به نياز تعادل. تنها زماني كه همه پنج حس شما به گونه اي متعادل تراز مي شوند است كه مي توانيد تجربه اي از بودن را داشته باشيد كه آن را ”راما اسپا“ مي ناميم؛ اولين تجربه كامل شما در اسپا كه براي نيازهاي تن شما طراحي شده است.


تخصص ومهارت در کنار عشق از اولین بودنمان برترین حضور را ساخت و بر آن شدیم تا آرامشی وصف ناپذیر را به دل و تن و روان مهمان کنیم .


 

نظرات (0)
درج نظر:
نام:
ایمیل:
متن نظر:


ثبت

Loading...